Home / مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری مشهد / انتصاب سرپرست موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی

انتصاب سرپرست موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی

در جلسه ای با حضور مسوولان سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی سید مصطفی رضوی به عنوان سرپرست موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی منصوب شد.

main676

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، این جلسه صبح امروز 7 آذرماه با حضور مدیرعامل، قائم مقام و معاونان سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار شد و طی آن سید مصطفی رضوی که با حکم محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رییس هیات مدیره سازمان همیاری به عنوان سرپرست موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های استان منصوب شده بود، معارفه شد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در این جلسه ضمن تسلیت مناسبت های ایام پایانی ماه صفر، عنوان کرد: آموزش و پژوهش از ارکان اصلی توسعه پایدار در هر کشوری محسوب می شود و سازمان همیاری به عنوان یکی از وظایف اصلی خود خود در این حوزه به انجام رسالت می پردازد.

قربان میرزایی با تاکید بر اثر مطلوب این حوزه در رشد و ارتقاء علمی در سطح استان، افزود: شاید فعالیت های آموزشی و پژوهشی ارزنده این موسسه به صورت جدی در سطح کلان ملموس نباشد اما کارهای زیرساختی و زیربنایی این موسسه در بخش آموزش و ارتقاء علمی مدیریت در حوزه شهری اثرات خوبی را در سطح استان به دنبال داشته است.

وی با بیان اینکه سازمان همیاری در حوزه آموزش و پژوهش تفکرات انتفاعی ندارد، ادامه داد: سطح علمی بالا و قابل اعتنا، توان پشتیبانی، امکانات، ساختمان و فضای فیزیکی مطلوب این موسسه ظرفیتهای مطلوبی است که باید از آن برای اداره و تداوم فعالیتهای این مجموعه علمی و پژوهشی خودگران و مستقل استفاده کرد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی به توجه مسوولان این موسسه  به تشکیل اتاق فکر و ایجاد طراحی های نوین آموزشی با نگاه ویژه به دستگاه های اجرایی کشوربه ویژه شهرداریها، تاکید کرد و افزود: در حوزه آموزش مجازی فعالیتهای خوبی در موسسه آغاز شده که با توجه به نیاز جامعه باید در این بخش جدی تر عمل شود.

وی به نامگذاری امسال و تاکید مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی اشاره و عنوان کرد:  شرایط کشور ایجاب می کند که هرمجموعه در تفکرات  و  برنامه ریزی ها خود را در این مسیر حرکت کند که انتظار می رود که باتلاش بیشتر، همدلی و همفکری یکدیگر به عنوان خانواده بزرگ سازمان همیاری شهرداریها، زمینه های جدید فعالیتی و بسترهای مناسبی را برای موفقیت و موثر بودن در حوزه آموزش و پژوهش کشور ایجاد کنیم.

سرپرست جدید موسسه آموزش، تحقیقات و مشاوره شهرداریهای خراسان رضوی نیز در این جلسه ضمن تشکر از حسن اعتماد هیات امنا موسسه و هیات مدیره سازمان همیاری، اظهار کرد: امیدواریم با خرد جمعی و کار تیمی و همچنین تلاش مدیران بخش های مختلف موسسه  خطا و اشتباه را درفعالیتها و برنامه های پیش رو به حداقل برسانیم.

سید مصطفی رضوی با تاکید بر ساختارسازی و تقویت انگیزه و تفکر مثبت در این موسسه ادامه داد: با توجه به افزایش موسسات، دانشگاه ها و نهادهای علمی به عنوان رقبای موسسه آموزش، تحقیقات و مشاوره شهرداریهای استان در سطح کشور باید با تلاش بیشتر از تمامی ظرفیتهای موجود در جهت رشد و ارتقاء هرچه بیشتر موسسه استفاده کینم.

وی که سابقه فعالیت به عنوان مدیرگروه عمران این موسسه را نیز در کارنامه دارد، خاطر نشان کرد: خوشبختانه پتانسیل های بالای موسسه از جمله ساختمان و فضای آموزشی، اساتید باکیفیت و مدیران گروه با تجربه و سطح علمی بالا، سیستم های سخت افزاری مطلوب و همچنین حمایت مسوولان استان، ظرفیتهای خوبی است که با یاری خدا در ادامه روند فعالیتها به کمک ما خواهد آمد.