تودیع و معارفه

به گزارش روابط عمومی صبح امروز 11 دی ماه در مراسمی  معاونان جدید مالی و اداری و آموزشی و پژوهشی موسسه آموزش، تحقیقات و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی معرفی شدند.

دراین مراسم شیرین عنبرسوز که سابقه فعالیت به عنوان مدیر مالی سازمان همیاری شهرداریهای استان را در کارنامه دارد به عنوان معاون مالی و اداری موسسه آموزش شهرداری های استان و همچنین مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد که زیر نظر این موسسه فعالیت می کند، معرفی شد.

حمیدرضا نورانی نیز با سابقه فعالیت به عنوان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات اتاق بازرگانی خراسان و  مشاور استاندارد  مدیریت برنامه ریزی و توسعه شهرداری  مشهد به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی این موسسه و مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد معرفی شد.

همچنین از بیش از یک دهه تلاش و زحمات فاطمه ذاکر الحسینی معاون پیشین مالی اداری و محبوبه خورشیدی فر معاون آموزشی و پژو هشی این مرکز تجلیل شد.

اسماعیل نورمحمدی قائم مقام، مرتضی توسلی معاون مالی اداری سازمان همیاری، سیدمصطفی رضوی سرپرست موسسه آموزش و مشاوره شهرداری های استان و جمعی از مدیران و کارکنان مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد نیز در این مراسم حضور داشتند.