Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

سرپرست موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی از حضور فعال در هفدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری مشهد به منظور معرفی دستاورد های علمی، پژوهشی این موسسه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه  سید مصطفوی رضوی گفت: هفدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری از دیروز 14 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد آغاز شده است و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به حضور دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی،  پژوهشکده ها، دستگاه های اجرایی و سازمان های خصوصی مختلف در این نمایشگاه، افزود: موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی و مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری مشهد با برخورداری از پژوهشگران جوان و اساتید با تجربه و حامی این نیروها به منظور معرفی دستاورد های علمی، پژوهشی و آموزشی در این نمایشگاه حضور فعال خواهند داشت.

سرپرست موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی ادامه داد: قطعاً این نمایشگاه فرصت خوبی برای استفاده بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران از دستاورهای علمی و پژوهشی و ظرفیت مناسبی برای رسیدن به جامعه ایده‌ال خواهد بود.

وی به ارائه دستاوردهای علمی و تحقیقاتی مختلف موسسه و مرکز در حوزه خدمات و مدیریت شهری، فناوری نانو و… در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود:  تلاش داریم از فرصت تعامل با دیگر نهادها و دستگاه های فعال این حوزه در راستای تحقق هرچه بهتر اهداف و رسالتهای پژوهشی موسسه به عنوان یکی از مجموعه های تابعه سازمان همیاری شهرداری های استان، استفاده کنیم.

ایشان بیان کرد: امیدواریم این نمایشگاه مقدمه‌ای برای توسعه علم و دانش در خراسان رضوی باشد تا از این ظرفیت بالقوه در جهت سازندگی و آبادانی استان بهترین بهره برده شود.

وی خاطر نشان کرد: غرفه موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی و مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد در طول برگزاری این نمایشگاه از ساعت 10 تا18  آماده پذیرایی از کلیه محققان، کارشناسان، دانشجویان و مسوولان نهادهای استانی به خصوص شهرداری ها و سازمان های مرتبط با موضوعات حوزه شهری خواهد بود.