Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

رییس موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های استان از آغاز ثبت نام پذیرش دانشجو در 7 رشته‌ مقطع کارشناسی توسط مرکز علمی کاربردی شهرداری های خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان، سید مصطفی رضوی با بیان این مطلب، گفت: در راستای رسالت های تعریف شده، مرکز آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری های خراسان رضوی ارتقاء سطح علمی کارکنان نهادهای مختلف اعم از استانداری، فرمانداری ها، شهرداری ها را با برگزاری دوره های کاردانی و کارشناسی در دستور کار دارد.

وی به آغاز پذیرش دانشجو در دوره های کارشناسی این مرکز اشاره کرد و افزود: از این رو امکان ثبت‌نام از متقاضیان دوره های کارشناسی این مرکز ترم جدید این دانشگاه از دیروز 29 شهریور از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور به آدرس sanjesh.org فراهم شده است.

رییس مرکز علمی کاربردی شهرداری های خراسان رضوی، عنوان کرد: مهندسی عمران، معماری،حمل و نقل و ترافیک، حقوق، آتش نشانی، فناوری اطلاعات و محیط زیست گرایش بازیافت و پسماند، رشته هایی هستند که به صورت دوره های حضوری ترمی دراین مرکز ارائه می شود.

وی ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی این مرکز را 900 نفر اعلام و خاطرنشان کرد: به منظور رفاه حال دانشجویان شاغل، کلاس های آموزشی مرکز علمی کاربردی شهرداری های مشهد در ساعات غیر اداری و با کمترین میزان و امکان تقسط شهریه در بین مراکز آموزشی مختلف، برنامه ریزی شده است